NYNÍ SE SLEVOU 50 %
EMS logo
Objednat nyní
Chcete pekáč buchet? Už nikdy nevstoupíte do posilovny, jakmile si to přečtete!

Už vás nebaví utrácet majlant za posilovny a výživové specialisty? Ale nepodařilo se vám získat ploché, rozdrcené břicho, o kterém jste snili. A to ani v případě, že neuděláte něco drastického! Nemusíte však zoufat! Existuje řešení a jmenuje se: EMS!

EMS close up
Rychlé výsledky
Snadné použití
Vhodné pro každého
EMS close up
Proč potřebujete EMS?
man uisng EMS on his abs

Ztrácíte lokální tuk z břicha a zad

woman using EMS on her ABS on a blck background

Posiluje a zároveň zpevňuje ostatní partie

a fitted man and woman

Uvolníte se po náročných dnech

Nemůžete mít rozdrcené břišní svaly, ať děláte, co děláte? Je čas to udělat!

Co si pamatujete, obětovali jste se, abyste získali dokonalé tělo? Dáváte do tréninku všechno? Odpíráte si svá oblíbená jídla a sladkosti, abyste nedostávali kalorie? Ale stále se vám nepodařilo získat ploché, zpevněné břicho, o kterém jste snili! A není to ani možné!

Nekonečné hodiny v posilovně a vyčerpávající diety, je čas nechat je v minulosti! Řešení je snadné, rychlé a účinné, jmenuje se EMS! Revoluční přístroj, který pracuje s nízkofrekvenčními vibracemi na těle. Tímto způsobem se zaměřuje na posílení a zpevnění svalů.

Díky pokročilé technologii EMS (elektrický stimulátor svalů) a 6 různým tréninkovým programům vám přístroj EMS zajistí lokální spalování tuků, zvýšení vytrvalosti a síly i skvělé vyrovnání a zpevnění.

A to nejlepší na tom všem? Stojí téměř 1/10 ceny členství v posilovně! A můžete ho používat každý den při práci nebo jen tak odpočívat na pohovce! Stačí 12 minut denně, abyste viděli, jak se vaše tělo mění!

fitted man using EMS and close up of EMS
10 úrovní intenzity podle vašich potřeb
Aktivace metabolismu a spalování tuků
Celkové posílení a zároveň zpevnění
Pohodlné a dokonale padnoucí pro každý typ postavy
Po omezenou dobu 50% SLEVA!

Zásoby rychle docházejí a EMS je již přeplněná. Tohle může být vaše jediná šance, jak si ji pořídit! A nemusíte zůstat jen u abs! Jděte ještě o krok dál s kompletním balíčkem 5v1 pro dosažení optimálních výsledků. Bicepsy, tricepsy, lýtka, kvadricepsy a záda – to vše během několika minut a bez únavy.

Proč je to tak účinné?
xclose up of a woman's abs while workiong out

Zachycuje teplo a vlhkost těla.

a chubby man wearing withe T-shirt and holding his belly

Vytváří tak ideální podmínky pro spalování lokálního tuku.

slim woman womaring a white t-shit and large blue jeans

Okamžité výsledky již od prvních dvou týdnů.

Udělejte si svůj ještě dnes!
image-1-sec4
Vyplňte níže uvedený formulář pro zadání objednávky
image-1-sec4
Zavoláme vám, abychom potvrdili vaši objednávku
image-1-sec4
Vaši objednávku odešleme do 48 hodi
image-1-sec4
Plaťte bezpečně při doručení
Udělejte změnu, po které jste vždy toužili, a uvidíte, jak vám stoupne sebevědomí!
Ověření zákazníci se dělí o své zkušenosti
man's portrait

Jiří G.

30 let

“Ať už cvičíte, nebo ne, měli byste ho mít. Nejsem příznivcem fitness. Rozhodla jsem se, že si ho koupím, abych si trochu zpevnila bříško. Používám ho už asi čtyři měsíce každý den. Břicho se mi začíná zatahovat! Zdá se mi to neuvěřitelné.”

⭐⭐⭐⭐⭐

woman portrait

Sára P.

32 let

“Dříve jsem trávila v posilovně několik hodin denně, ale teď nemám žádný volný čas. Nevěděla jsem, jak zabránit tomu, aby se moje tělo rozpadlo. Dokud jsem neobjevila EMS. Používám ji každý den několik minut a udržuji si vypracované břišní svaly, aniž bych musela běhat do posilovny.”

⭐⭐⭐⭐⭐

woman portrait

Zdena D.

38 let

“Pracuji několik hodin denně a nemám čas ani náladu chodit do posilovny. Naštěstí mi kamarádka sehnala EMS a já nemusím běhat do posilovny. Když každý večer sedím na pohovce, na pár minut si ho zapnu. Takže mám ploché a pevné břicho bez jakékoliv námahy!”

⭐⭐⭐⭐⭐


Často kladené otázky

Během nošení nemusíte dělat nic jiného. Můžete pokračovat ve svých každodenních aktivitách, pokud si to přejete, nebo jen odpočívat na pohovce.


Pokud chcete vidět ještě rychlejší výsledky, pak je nejlepší kombinovat jej s cvičením. Jeho pohodlné polštářky se nesundávají, ani když je intenzita cvičení vysoká.


Samozřejmě, že můžete! S balíčkem Abs+Arms nyní můžete snadno současně procvičovat i ruce. Pokud chcete kompletní řešení, pak je balíček Full 5v1 to, co potřebujete, protože pokrývá všechny oblasti, které zvýrazní vaše tělo.


Nabídka, kterou byste si neměli nechat ujít!

OBJEDNEJTE SI NYNÍ A
ZÍSKEJTE 50% SLEVU 1970 Kč 985 Kč

Žádné náklady na dopravu

Napište nám údaje o dopravě do formuláře níže
abychom vám mohli zaslat revoluční EMS!